Naučte se ovládat loď - vyberte si
z naší nabídky kurzů
Plachtěte a relaxujte
nabízíme více jak 100
různých destinací
I v zimě můžete plachtit v teple
nabízímé Vám více jak 1000 lodí
v Karibiku a Thajsku
Potřebujte více praxe ?
Přihlašte se na naše zdokonalovací kurzy
a přeplavby.
Potřebujte poradit od profesionála?

+420 723 095 704 | Jan Hanzl

1
2
3
Na otázku zda pojišťovat nebo ne je naše odpověď zcela jasná:  ANO POJIŠŤOVAT. Stojí to sice... více
VÍTEJTE NA PALUBĚ AŤ JIŽ MÁTE AMBICE MÍŘIT PŘÍMO NA MOŘE, NEBO CHCETE ZŮSTAT NA JEZERECH ČI... více
POROVNÁNÍ PLACHETNICE A KATAMARANU Plachetnice (Monohull)-výhody    ... více

Poprvé na lodi

VÍTEJTE NA PALUBĚ AŤ JIŽ MÁTE AMBICE MÍŘIT PŘÍMO NA MOŘE, NEBO CHCETE ZŮSTAT NA JEZERECH ČI ŘEKÁCH 

 

Žádné zkušenosti s jachtingem nemám, ale jachting bych si rád/a vyzkoušel/a. Jak na to ?

Pokud nemáte žádné zkušenosti, ale jachting vás láká, pak máte možnost přihlásit se na Kurz jachtingu na zkoušku na našich jezerních lodích. Tento kurz je v České republice, trvá jeden den a seznámí Vás se základy vedení plachetnice a nebo motorové lodi.

Pokud chcete vyzkoušet jachting přímo na moři, pak se můžete přihlásit na Kurz jachtingu na moři. Tyto kurzy jsou organizovány na jaře a na podzim v Chorvatsku a nebo také na Baltském moři. Můžete vyzkoušet Kurz na plachetnici, na katamaránu nebo na motorové lodi.  Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, tak nám volejte na naší asistenční linku +420 723 095 704.  obratem Vám zavoláme zpět a rádi poradíme. Nebudou-li Vás vyhovovat naše termíny, zorganizujeme pro Vás Kurz individuální. Kurzy jachtingu na zkoušku  jsou nejvíce prodávány formou DÁRKOVÝCH KUPÓNŮ.

Na lodi jsem již byl/a, ale je na motorové, ale rád/a bych se naučil/a ovládat plachetnici ?

Pokud se chcete naučit ovládat plachetnici, pak si zvolte Kurz jachtingu na plachetnici v ČR a nebo Kurz jachtingu na moři. Pokud zvolíte kombinaci obou tak nejen že získáte více dovedností, ale i výrazně ušetříte. Tyto dva kurzy jsou nabízeny v Balíčku služeb. Pro více informací nám volejte na naší asistenční linku +420 723 095 704.

Již jsme na plachetnici byl/a, ale jen v posádce a rád/a bych získal/a oprávnění k vedení motorové lodi a nebo plachetnice ?

Většina našich kurzů je zakončena zkouškou, na základě které získáte příslušné oprávnění. Pro malé plachetnice a motorové lodi je nejčastějším oprávnění Vůdce malého plavidla (VMP), které vydává Plavební úřad (PÚ). Ta sídlí v Praze, Děčíně a nebo Přerově. Oprávnění je pak pouze na řeky a jezera, případně moře. Pro větší jachty a motorové lodě, je pak nejčastější a nejdostupnější průkaz vydávaný Chorvatským kapitanátem Velitel brodice kategorie B. Druhým velice kvalitním průkazem, který je však o něco těžší, je průkaz vydávaný Ministerstvem dopravy ČR s názvem  Velitel mořské plavby kategorie C a nebo B. Pro více informací i zde volejte na: +420 723 095 704.

Moje ambice jsou jezdit jen na jezereach a řekách. Jak  s tím ?

V případě, že máte zájem jezdit po jezerech s plachetnicí s oplachtěním větším než 12 m/2 a nebo s motorovou lodí  o neomezeném  výkonu motoru, pak u nás složíte praktickou zkoušku a následně test na Plavebním úřadu. 

Pro další jsem Vám plně k dispozici. 

Jan Hanzl, info@azyacht.cz, +420 723 095 704

Váha: 
-18

www.zhotoveniwebu.cz | www.studiografiky.cz