Naučte se ovládat loď - vyberte si
z naší nabídky kurzů
Plachtěte a relaxujte
nabízíme více jak 100
různých destinací
I v zimě můžete plachtit v teple
nabízímé Vám více jak 1000 lodí
v Karibiku a Thajsku
Potřebujte více praxe ?
Přihlašte se na naše zdokonalovací kurzy
a přeplavby.
Potřebujte poradit od profesionála?

+420 723 095 704 | Jan Hanzl

1
2
3
Na otázku zda pojišťovat nebo ne je naše odpověď zcela jasná:  ANO POJIŠŤOVAT. Stojí to sice... více
VÍTEJTE NA PALUBĚ AŤ JIŽ MÁTE AMBICE MÍŘIT PŘÍMO NA MOŘE, NEBO CHCETE ZŮSTAT NA JEZERECH ČI... více
POROVNÁNÍ PLACHETNICE A KATAMARANU Plachetnice (Monohull)-výhody    ... více

SEZÓNA 2020 PODĚKOVÁNÍ

Moji milí jachtaři !

V neděli minulý týden se vrátila do přístavu poslední posádka sezóny 2020.  Tímto vyloděním jsme formálně ukončili sezónu 2020. 

Jaká byla ? No to víte vy sami nejlépe.  Byla plná zvratů, rušení, posouvání, překládání plaveb, kurzů a charterů. Moc tedy všem děkujeme za neskutečnou trpělivost a ochotu problémy řešit. Jsme také moc rádi, že se nám přeložení povedla a že posádky co si neužili letos moře, určitě vyjednou příští rok !

Pevně věříme, že nová sezóna bude již blíže normálu, na který jsme zvyklí.

 

Charter 2021

Ještě jsme všichni v  období nejistoty, ale jsme přesvědčeni, že ti z vás, co objednávají již nyní na rok 2021 určitě nedělají chybu a mají náskok před ostatními.

Je skutečně velké množštví  lodí přeložených z letošního roku a to především do období června, července  a září 2021. Na  tyto termíny je  již nyní  dobrých lodí nedostatek. Obsazenost je přes 54 % (především nových lodí, 2018+). Pokud zvažujete plavby v období  léta 2021, naše doporučení je objednat nyní.

Zálohy na platby jsou do konce roku na úrovni 15 % až 30 %, dle společnosti. Většina také nabízí přeložení v případě problémů způsobených Covid 19.  Máte-li  posádku, neváhejte.

Na květnové a nebo říjnové termíny 2021 se dá ještě klidně počkat, tam se zdá, že lodí je dost a dají se třeba objednat v Last minute.

Kurzy MDČR a VMP

Teoretické kurzy jsme ze září a října 2020 zatím přeložili na leden 2021. Proč ? Zatím není jasné, zda se bude moci zkoušet. Připravovat vás na nejistý termín zkoušky je nekorektní. Je to  ztráta času a vašich peněz. Snad příští týden nám vláda dá vědět více a my pošleme pevné  termíny a více  k přípravě a k termínům zkoušek.

Praktické jízdy na Vltavě

Tady je situace trochu jiná a jak se říká „štěstí přeje připraveným“. Od  tohoto pondělí obnovujeme plavby přes Plavební komoru Smíchov. Na těchto plavbách rádi vyzkoušíme a potvrdíme praxi, abyste si mohli rezervovat termín zkoušek na Státní plavební správě. Zájem o zkoušky  je obrovský a termíny jsou velice plné !!  Na tyto plavby máme stále výrazné slevy a jsme nejlevější školící středisko VMP :))

Kurzy v Chorvatsku 2021

Na našich stránkách jsme již vypsali nové termíny a začínáme jezdit  již od března 2021. Pevně věřím, že jaro bude bez omezení a  na plavby s vámi  se těšíme !

Plavby 2021

Všechny přeložené plavby z letošního roku platí a budou v podobných termínech. První plavba je již tradiční Velikonoční, která  začínající dne 2.4.2021. I tady je již vše aktualizováno na našich stránkách. Do poloviny prosince pošleme také nové smlouvy na 2021.

Co tedy závěrem ?

Moc děkujeme ještě jednou za letošní spolupráci. Posádkám díky za zpětné vazby, které byly v naprosté většině výborné. Jsme také rádi, že pojištění u firmy Yacht Pool funguje, a že se nám podařilo všechny škody zlikvidovat.

Tedy. Pokud se chystáte v příštím roce na moře, pište nám a požadujte nabídky již nyní. . Dobré lodě po novém roce nebudou. Se slevami jistě můžete počítat. Budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc.

A zcela závěrem. Pokud máte již nyní abstinenční příznaky z nedostatku moře, dejte vědět. Máme tu jednu krásnou 3 týdenní plavbu z Malorky na Kanárské ostrovy a nebo třeba kratší Mikulášskou plavbu v Chorvatsku. Na  Středozemním moři je počasí stále dobré :))

 

Všem pevné zdraví a krásný Advent !

Jan Hanzl a Aneta Volná                                     
AZ Yacht.cz
Púchovská 2
141 00 Praha 4
Mobil:+420 723 095 704
E-mail: info@azyacht.cz
Internet:www.azyacht.cz


www.zhotoveniwebu.cz | www.studiografiky.cz